Ošetření zvířat

Kvantová vlna se dá posílat také do energetického pole zvířete. Léčba u zvířat je o něco jednodušší, než u lidí. Zvířata žijí přítomným okamžikem a nemají očekávání. V očekávání je emoce strachu, která tuto léčbu může krásně zhatit. Ale zvířátka jí nemají. Nemají otázky tipu: Tak pomůže mi to? Ukaž se, jak to funguje...?

Proto je u nich léčba kratší. Posílání do jejich pole je také kratší časově. Nedělají se vědomé terapie jako u lidí, ale ladím se na ně a přímo posílám záměry. Ošetření může trvat několik minut. Ale podpora klasické veterinářské medicíny kvantovou vlnou je velice efektivní. Často se zbaví zvířátko potíží pouze po posílání a nepotřebuje ani žádné léky.

Některá zvířata si dokonce umí dávkovat tuto energetickou léčbu. Například můj pes při posílání vln odejde, když už má dost. Pokud je zvíře odhodlané žít, může s podporou kvantové vlny uzdravovat opravdu rychle. Můj osobní příklad mého pejska, kterého mi bohužel srazilo auto. Je po operaci pánve. Ve dvanácti letech mi řekli, že už nemám nic moc čekat. Ale jeho oči mluvily a já věděla, že všechno bude zase dobré. Zvedl se na nožičky a udělal pár kroků už v den operace. Sám pan doktor říkal, že nečekal tak rychlé zotavování. Je to jistě také výživou, protože již několik let jí syrové maso. Ale kvantová vlna a její léčba udělala opravdu hodně. Bylo to několika minutové posílání každý den a můj pejsek popobíhal už 14 dnů po operaci.

Má to cenu. 

Stránky hrají pod taktovkou lásky.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!