Konzultace s těhulkami

Těhotenství je období, kdy zažíváme veliké změny v těle i psychice. Některé ženy nemají takovou moc nad svým vědomím a tak jim pomáhám přijít k sobě samé. K tomu, aby poznaly jaké to je naladit se na sebe, jak poznat co tělo potřebuje v danou chvíli, jak komunikovat s miminkem... Nejsem zdravotnice, ale prošla jsem cestou těhotenství, kdy jsem se fyzicky i psychicky připravila na domácí porod. Je to práce na sobě. Dělám konzultace i s pomocí kvantové vlny, Access Bars. Těhotné ženy potřebují klid a péči a pokud mají zdravotní potíže, nemůžou klasické léky. Pak rády "sáhnou" i po alternativě. Ve veliké většině se dobereme k příčině potíží. Hlavně v psychice a v minulosti, nebo v životním stylu. Tam je pak potřeba něco změnit. Pokud žena opravdu chce, tak zvládne vše. Odkazuji na článek ve složce "Myšlenky, psaní, inspirace" Jak jsem byla, nebyla u porodu Beatky.

Spousta žen si myslí, že nejhorší je porod a pak už to bude dobré. Ale pak jsou hodně překvapené, protože chodily přece do poradny k lékaři a ten jim měl pomoci. Najednou zjišťují, že poradna byla jen o tom, že je zváží, změří tlak, vyšetří moč. Možná nějaký ten ultrazvuk a vnitřní vyšetření. Ovšem rady? Kde nic, tu nic. Musíte se ptát. Ale na co, když jste těhotné třeba nikdy nebyly... ?

Lékaři většinou nepřipravují ženu na to, jak porodit přirozeně a už vůbec je nepřipravují na to, že šestinedělí může být pořádný fičák. I v období šestinedělí je potřeba mít alespoň na telefonu ženu, která poradí a co hlavně, podpoří. Jsem tu pro vás s otevřeným srdcem.


Více na:

Stránky hrají pod taktovkou lásky.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!